بهداشت و درمان« بازگشت

برنامه ضربان

نام برنامه : برنامه ضربان
برنامه ضربان
تهیه کننده : محسن پورهاجریان
نام گروه : گروه بهداشت و درمان شبکه سلامت
خلاصه موضوع : این برنامه با رویکرد اصلی پیشگیری از بیماری ها به خصوص بیماری های شایع که بار اصلی هزینه ها و مشکلات نظام سلامت کشور را ایجاد می نماید و در عین حال با توجه ویژه به رفع مشکلات روزمره و درخواستی مخاطبین شبکه تولید و پخش می گردد.
ساعت و روز پخش برنامه : هرروز ساعت 16
مجریان برنامه : بابک حسن زاده
کارشناسان برنامه : دکتر محمود خدادوست-سید علی جواد موسوی -مهران بابایی - مهدی وحید دستجردی - سید علی جمالیان - حمید رضا فرشچی - پیمان حداد-محمد تقی خسروانی مقدم - شهاب الدین طباطبایی - هاشم سزاوار - محمود افتخار زاده - محمد رضا رزاقی- مرتضی نخعی-سعید کلباسی
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


نظرات کاربران
اضافه کردن نظرات
مينا مقدسي
۱۳۹۳/۱۱/۲۱
با سلام و خسته نباشيد
از زحمات شما و برنامه هاي مفيدتون تشكر ميكنم
آيا امكانش هست كه من برنامه تنگي كانال دست رو دانلود بكنم؟
متشكرم
سس پور
۱۳۹۴/۰۲/۳۰
علی نوروزی
۱۳۹۴/۰۷/۳۰
با سلام و احترام:سپاس از برنامه کارساز ضربان و مجری توانمند ،به استحضار میرساند از آنجا که این برنامه بایستی به نحو صحیح آموزش تغذیه ایی ،بهداشتی ،آشنایی با بیماریها و پیشگیری از آنها را به مخاطبان آموزش دهد بعضا مشاهده میگردد تناقضات ارائه گردیده توسط کارشناسان مشکلات مردم را بیشتر خواهد کرد از جمله در برنامه چهارشنبه 94/7/27 کارشناس طب سنتی نوشیدن آب را یک ساعت قبل وبعد از غذا توصیه لاکن کارشناس تغذیه میهمان برنامه نوشیدن همزمان را مضر نمیدانست لهذا در این خصوص و موارد دیگر روش صحیح را در برنامه مشخص نمایید
س س
۱۳۹۴/۱۱/۱۶
با سلام و تشکر از برنامه خوب ضربان از انجا که این برنامه باعث بالا بردن اگاهی و اطلاعات عمومی مردم می شود میخواستم بگویم خیلی عالی میشود که برنامه های پخش شده ضربان برای کسانی که موفق به دیدن ان نشدن در سایت برای دانلود قرار گیرد.

نمایش 4 نتایج.

پس ازابلاغ حکم مدیر شبکه سلامت در تاریخ یکم شهریور 1391، ابتدا طرح بیانیه سلامت شبکه با کمک برخی از متخصصین سلامت و آشنا با رسانه و ساختار های آن به نگارش در آمد و پس از کارشناسی اولیه در حوزه سیما به اداره کل تشکیلات معاونت برنامه ریزی و نظارت ارائه شد و طی جلسات متعدد با کارشناسان به تصویب رسید و برای امضای نهایی به معاونت های مرتبط و در نهایت به رئیس محترم سازمان ارسال شد. پخش آزمایشی شبکه ازتاریخ 7 مهر ماه 1391 با روزی 2 ساعت برنامه تأمینی و بازپخش آن بصورت مکرر آغاز گردید و از 1 آبانماه 1391 برنامه های شبکه به روزی 4 ساعت برنامه تأمینی و باز پخش 24 ساعته آن افزایش یافت. از ابتدای آذر ماه سال 91شبکه سلامت آمادگی خود را برای تولید و پخش برنامه زنده اعلام نمود و سر انجام از 11 آذر 2 ساعت برنامه زنده نیز به برنامه های شبکه افزوده شد که تولید این دو برنامه به گروه بهداشت و درمان واگذار شد و تولید وپخش این دو برنامه تا انتهای سال 91 ادامه یافت.

موضوعات برنامه "ضربان" و "کودک من"پس از پژوهش و بررسی گسترده کارشناسان گروه در اختیاربرنامه سازان قرارگرفت وتولید این برنامه در ساختارگفتگومحور همراه با پلی بک های متناسب با موضوع برنامه تا انتهای سال91 ادامه یافت. ساعت 16 برای پخش برنامه کودک من وساعت 19 برای پخش برنامه ضربان اختصاص یافت.

 

گروه بهداشت ودرمان شبکه سلامت طی سال 92 علی رغم کلیه مشکلات حاد راه اندازی ومضیقه های سخت افزاری، فیزیکی ومالی سعی در تولید و ارائه برنامه های متناسب با نیاز مخاطبان داشته و تلاش نموده با بهبودکمی و کیفی وایجاد تنوع، انتظارات مخاطبان فهیم خود را برآورده سازد.