بهداشت و درمان« بازگشت

برنامه درمانگاه پوست و مو

نام برنامه : درمانگاه پوست و مو
درمانگاه پوست و مو
تهیه کننده : مصطفی خلیلی
نام گروه : گروه بهداشت و درمان
خلاصه موضوع : این برنامه از آذرماه سال 92 تاکنون روزهای زوج ساعت20به مدت 45دقیقه به صورت زنده درگروه بهداشت و درمان شبکه سلامت سیما تولید و پخش می گردد.برنامه درمانگاه پوست و مو که با توجه به ضرورت آگاهی مخاطبان درخصوص عمل های زیبایی وتاثیرمخرب ازدیاد تبلیغات ناآگاهانه در این زمینه در دستور کار شبکه قرارگرفت تلاش کرد طی یک سال گذشته با ارائه گسترده موضوعات ومباحث مرتبط با زیبایی و بیماری های پوست ومو به شکل تخصصی با توضیح کارشناسان مجرب و پیگیری موضوع طی آیتم های متعدد برنامه ازجمله نوبت درمان، گزارش مشاغل، روانشناسی زیبایی و باورهای غلط درمورد سلامت پوست و موو...منبع موثقی برای آگاهی مخاطبان باشد.
ساعت و روز پخش برنامه : روزهای زوج ساعت 20:00
مدت برنامه : 45دقیقه
مجریان برنامه : فائزه نعمتی-مهدی تیموری-ژیلا امیر شاهی
کارشناسان برنامه : دکتر الهام ابن احمدی ، دکتر زهره تهرانچی نیا ، دکتر امیر هوشنگ احسانی ، فیروزه دادور ،بهروز باریک بین،رضا جعفری فشارکی
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


نظرات کاربران
اضافه کردن نظرات
سعید کلوند
۱۳۹۵/۰۴/۱۹
با سلام
برنامه سلانت باشید برنامه بسیار مفید و جذابی هست ولی بهتر است یک بخشی قرار بدهند برای افرادی که در زمان اجرای برنامه دسترسی ندارند بتونند سوالات خود رو بنویسند
با تشکر

نمایش 1 نتیجه.

پس ازابلاغ حکم مدیر شبکه سلامت در تاریخ یکم شهریور 1391، ابتدا طرح بیانیه سلامت شبکه با کمک برخی از متخصصین سلامت و آشنا با رسانه و ساختار های آن به نگارش در آمد و پس از کارشناسی اولیه در حوزه سیما به اداره کل تشکیلات معاونت برنامه ریزی و نظارت ارائه شد و طی جلسات متعدد با کارشناسان به تصویب رسید و برای امضای نهایی به معاونت های مرتبط و در نهایت به رئیس محترم سازمان ارسال شد. پخش آزمایشی شبکه ازتاریخ 7 مهر ماه 1391 با روزی 2 ساعت برنامه تأمینی و بازپخش آن بصورت مکرر آغاز گردید و از 1 آبانماه 1391 برنامه های شبکه به روزی 4 ساعت برنامه تأمینی و باز پخش 24 ساعته آن افزایش یافت. از ابتدای آذر ماه سال 91شبکه سلامت آمادگی خود را برای تولید و پخش برنامه زنده اعلام نمود و سر انجام از 11 آذر 2 ساعت برنامه زنده نیز به برنامه های شبکه افزوده شد که تولید این دو برنامه به گروه بهداشت و درمان واگذار شد و تولید وپخش این دو برنامه تا انتهای سال 91 ادامه یافت.

موضوعات برنامه "ضربان" و "کودک من"پس از پژوهش و بررسی گسترده کارشناسان گروه در اختیاربرنامه سازان قرارگرفت وتولید این برنامه در ساختارگفتگومحور همراه با پلی بک های متناسب با موضوع برنامه تا انتهای سال91 ادامه یافت. ساعت 16 برای پخش برنامه کودک من وساعت 19 برای پخش برنامه ضربان اختصاص یافت.

 

گروه بهداشت ودرمان شبکه سلامت طی سال 92 علی رغم کلیه مشکلات حاد راه اندازی ومضیقه های سخت افزاری، فیزیکی ومالی سعی در تولید و ارائه برنامه های متناسب با نیاز مخاطبان داشته و تلاش نموده با بهبودکمی و کیفی وایجاد تنوع، انتظارات مخاطبان فهیم خود را برآورده سازد.